Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Armenia (ARM)

Flag ARM
БрТурнирПоследња измена
1Գ.Նժդեհ 20.22.24 շենքերի բակի ակումբի կարճ նարդու առաջնություն 16 Дани 9 Сати
2II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 20 Дани 2 Сати
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 20 Дани 2 Сати
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 20 Дани 2 Сати
5ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. աղջիկների առաջնություն 20 Дани 3 Сати
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(17:00) 20 Дани 4 Сати
7ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 16:30 20 Дани 4 Сати
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/2-րդ խումբ 16:30- Էրեբունի/ 20 Дани 4 Сати
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(15:30) 20 Дани 5 Сати
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 15։00- Էրեբունի/ 20 Дани 5 Сати
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 20 Дани 6 Сати
12III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 21 Дани 2 Сати
131-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ. 21 Дани 3 Сати
14Ռեմ Մարդանյանի հուշամրցաշար 30 Дани 7 Сати
15Հ. Գասպարյանի գավաթի 11-ր խաղարկ.. /արագ շախմատ/ 31 Дани 6 Сати
16Արարատի մարզի պատանի շախմատիստների թիմային մրցաշար 31 Дани 9 Сати
17ՊԱՏԱՆԻՆԵՐԻ ՇԱԽՄԱՏԻ 2020Թ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 31 Дани 13 Сати
18Պատանիների շախմատի 2020 թ մարզային առաջնություն մ14 31 Дани 13 Сати
19Գեղաքունիքի մարզի մինչեվ 10 տարեկանների մրցումներ 32 Дани 3 Сати
20Գեղարքունիքի մարզի մինչեվ 12 տարեկանների մրցումներ 32 Дани 3 Сати
21Հայաստաի արագ շաշկու առաջնություն 32 Дани 6 Сати
22HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U14 33 Дани 2 Сати
23HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U12 33 Дани 3 Сати
24HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U10 33 Дани 3 Сати
25HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U8 33 Дани 5 Сати
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 34 Дани 3 Сати
27HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U16 34 Дани 3 Сати
28Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 34 Дани 4 Сати
29Loru marzi Aghchikneri mrcashar 34 Дани 4 Сати
30Հ.ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ - 110/հուշամրցաշար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 34 Дани 4 Сати
31Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 34 Дани 5 Сати
32Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 34 Дани 5 Сати
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ -15:30) 34 Дани 5 Сати
34Երևանի թիմի փնջային մրցաշար 2020 35 Дани 8 Сати
35Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 36 Дани 2 Сати
36Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 36 Дани 3 Сати
374-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 36 Дани 4 Сати
38Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 36 Дани 5 Сати
394-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 36 Дани 6 Сати
40Գորիս համայնք մինչև 10տ. 37 Дани 3 Сати
41Արագ շաշկու պատանիների կիսաեզրափակիչ առաջնություն 38 Дани 6 Сати
42Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 38 Дани 7 Сати
43Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 38 Дани 8 Сати
44Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 39 Дани
45Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 39 Дани
46Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 39 Дани
47Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 39 Дани 5 Сати
48Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 39 Дани 6 Сати
49Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 39 Дани 6 Сати
50Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 40 Дани 1 Сати