Tournament selection

Sort according to

Federation: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TournamentLast update
12020 TÜRKİYE YILDIZLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI 16 KIZLAR 24 Minutes
2ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 2 Hours 50 Min.
3BYZ Garage AVM Yıldırım Satranç Turnuvası Açık Kategori 19 Hours 30 Min.
4ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 2 Days 19 Hours
5ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 2 Days 19 Hours
6acsac 4 Days 16 Hours
7Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Takım Satranç Yarışması 6 Days 13 Hours
8Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 6 Days 18 Hours
9DSFSDF 8 YAŞ 7 Days 11 Hours
10EYÜPSULTAN HIZLI İLÇE BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 8 Days 20 Hours
11Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 10 Days 15 Hours
12KADINLAR SAMSUN SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 10 Days 18 Hours
13MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-C KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 10 Days 22 Hours
14MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-B KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 10 Days 22 Hours
15ŞAH OL MAT OLMA 11 Days
16AKIL VE ZEKA OYUNLARI KÖYCEĞİZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ ORTAOKUL PENTAGO 11 Days 1 Hours
17EROOL GÜNGÖR 11 Days 2 Hours
18YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 11 Days 14 Hours
19MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİSİ 11 Days 14 Hours
20Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Takım Satranç Yarışması 11 Days 15 Hours
21MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-A KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 11 Days 16 Hours
22MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 11 Days 17 Hours
23Geleneksel Satranç Turnuvası-2020-Ocak 11 Days 22 Hours
242020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği Açık Kategori 12 Days 9 Hours
25Yıldız Kızlar Kızlar Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 12 Days 15 Hours
26YILDIZLAR KÜTAHYA OKULLARARASI ERKEKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 Days 18 Hours
27VEZİRKÖPRÜ SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 12 Days 20 Hours
28MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2012-2013 DOĞUMLU KATEGORİ 13 Days 13 Hours
29GAZİ İLKOKULU OKUL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 2020 MİNİKLER 13 Days 16 Hours
30AZİZİYE İLÇESİ AKIL VE ZEKA OYULARI TURNUVASI MANGALA 14 Days 3 Hours
31KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ (1199 VE ALTI MAKSİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR) 14 Days 15 Hours
32KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ (1200-1599 ARASI MAKSİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR) 14 Days 15 Hours
33KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLU SPORCULAR) 14 Days 15 Hours
342020 ERZURUM KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ 14 Days 16 Hours
35MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2010-2011 DOĞUMLULAR 14 Days 16 Hours
36YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI U8 KATEGORİSİ 14 Days 17 Hours
37MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 14 Days 18 Hours
38MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 14 Days 18 Hours
39YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI U10 KATEGORİSİ 14 Days 18 Hours
40KADINLAR DENİZLİ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 14 Days 18 Hours
41GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞALTI KATEGORİ 14 Days 18 Hours
42GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ALTI KATEGORİ 14 Days 18 Hours
43GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ ALI KATEGORİ 14 Days 18 Hours
44GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 14 Days 18 Hours
45MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2008-2009 DOĞUMLU KATEGORİ 14 Days 19 Hours
46İNEGÖL 3.SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 14 Days 20 Hours
47İNEGÖL 3.SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 14 Days 20 Hours
482020 ANTALYA YILDIRIM (BLITZ) SATRANÇ TURNUVASI 14 Days 20 Hours
492020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği 10 yaş altı 14 Days 20 Hours
502020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği 8 yaş altı 14 Days 20 Hours