Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1GM Round robin Third Saturday 125 'special edition' - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 23 Minutes
2IM Round robin Third Saturday 126 - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 24 Minutes
3Mix for norms Third Saturday 127 - Novi Sad 08.02.-13.02.2020 24 Minutes
4ZEMUNSKI SAH KLUB Rapid nedelja 26.1. 2020 od 17:30 ( 10 minuta ) 1 Hours 5 Min.
5ZEMUNSKI SAH KLUB cuger subota 25.1.2020 od 17:30 1 Hours 5 Min.
6ZEMUNSKI SAH KLUB cuger sreda 22.1. 2020- od 18:00 1 Hours 6 Min.
7 TAKMICENJE UCENIKA O. S. Z. APOSTOLOVIC -TRSTENIK (1 - 4 R ) 1 Hours 35 Min.
8MAJSTORSKI KANDIDAT-turnir za sticanje titule MK; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 14sati >SU ''Nikola Tesla'' 0658281890 2 Hours 17 Min.
9I KATEGORIJA-turnir za sticanje I kat; od 1. do 5. februara 2020; pocetak 13sati; prijava 0658281890 2 Hours 17 Min.
10II KATEGORIJA-turnir za sticanje II kat; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 13sati; prijava 0658281890 2 Hours 17 Min.
11SKOLSKO TAKMICENJE UCENIKA O.S. Z.APOSTOLOVIC -TRSTENIK (5 - 8 R ) 2 Hours 35 Min.
12OS Dusan Radovic Nis - Skolsko takmicenje M7 Utorak, 21.januar 12:30 2 Hours 58 Min.
137.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 2 Hours 59 Min.
14Svetosavski turnir Donji Dušnik 2020 3 Hours 3 Min.
15Fišerov turnir 83 Niš, 23.januar , 18:30 OŠ Dušan Radović 3 Hours 7 Min.
16Turnir za osnovce Dušan Radović 3 Niš, OŠ Dušan Radović, ČETVRTAK, 30.januar 2020. 18:30 3 Hours 7 Min.
17OS Dusan Radovic Nis - Skolsko takmicenje M3 Utorak, 21.januar 11:30 3 Hours 16 Min.
18RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 26.01.2020. GODINE- START 9,30 CASOVA 3 Hours 32 Min.
19Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - Z14 (2004-2007) 26.01.2020. 4 Hours 33 Min.
2020. SVETOSAVSKI BRZOPOTEZNI TURNIR SABAC 2020 - 26.01.2020. - Nagradni fond 130.000,00 dinara 4 Hours 41 Min.
21Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije SK Delfin od 01.02. do 05.02. , prijave do 29.01. do 20h na 0641729436 5 Hours 8 Min.
22Kategorni turnir II kategornika za osvajanje I kategorije SK Delfin od 01.02. do 05.02. , prijave do 29.01. do 20h na 0641729436 5 Hours 10 Min.
23Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - M10 (2008 i mladji) 26.01.2020. 5 Hours 17 Min.
24Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - Z18 (2000-2003) 26.01.2020. 5 Hours 33 Min.
25Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - Z10 (2008 i mladje) 26.01.2020. 5 Hours 33 Min.
26Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - M18 (2000-2003) 26.01.2020. 5 Hours 33 Min.
27Drugo kadetsko prvenstvo Srbije PSSS u brzopoteznom sahu - M14 (2004-2007) 26.01.2020. 5 Hours 33 Min.
28Svetosavski dečiji šahovski turnir do 15 godina - MZ Sutjeska Sremska Mitrovica 5 Hours 41 Min.
29Kadetski GP serijal - Najbolji potez - 4, MLADJI (do 4 razreda) 5 Hours 41 Min.
30Kadetski serijal - Najbolji potez - 4, STARIJI (od 5. do 8.razreda) 5 Hours 58 Min.
31Prvenstvo prosvetnih radnika Srbije "prof. dr Ljubomir Ljuba Protic 2020" 6 Hours 53 Min.
32Lepenica - Svetosavski 2020 <2000 7 Hours
33KUP Sumadije 2020. 7 Hours
342.memorijalni turnir Radomir Milovanovic-Beli 7 Hours
35Probe 15 Hours 35 Min.
36IM Round robin Third Saturday 125 Novi Sad, Januar 17 - 23 16 Hours 29 Min.
37GM Round robin Third Saturday 128 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 16 Hours 30 Min.
38IM Round robin Third Saturday 129 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 16 Hours 31 Min.
39Third Saturday 141 open int. under 2200 17 Hours 15 Min.
40Third Saturday 140 open int. under 2200 17 Hours 16 Min.
41Third Saturday 139 blitz 17 Hours 16 Min.
42Third Saturday 138 open int. under 2200 17 Hours 16 Min.
43Third Saturday 137 blitz 17 Hours 17 Min.
44Third Saturday 136 Rapid 17 Hours 17 Min.
45Third Saturday 135 blitz 17 Hours 18 Min.
46Third Saturday 134 open int. under 2200 17 Hours 18 Min.
47Third Saturday 133 blitz 17 Hours 18 Min.
48Third Saturday 132 rapid 17 Hours 19 Min.
49Third Saturday 130 open international 17 Hours 19 Min.
50Third Saturday 131 blitz 17 Hours 19 Min.