Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1Cupa "Unirea Principatelor" - COPII - Mangalia, 24.01.2020 2 Minutes
2Trenta Pizza Ed a III-a 25.01.2020 6 Minutes
3Semifinala Campionatului National - Braila 37 Minutes
4Cupa 24 ianuarie - Galati U12 38 Minutes
5Cupa 24 ianuarie - Galati 40 Minutes
6Regele Sahului - nelegitimati (sah rapid neomologat), Ocna Mures 24.01.2020 44 Minutes
7Regele Sahului - seniori (sah rapid omologat), Ocna Mures 24.01.2020 49 Minutes
8Regele Sahului - juniori (sah rapid omologat), Ocna Mures 24.01.2020 49 Minutes
9Cupa "Unirea Principatelor" - OPEN - Mangalia, 25.01.2020 1 Hours 54 Min.
10ONSS Scoala Grivita 2 Hours 51 Min.
11Cupa Orasului Bicaz Editia a XI-a 4 Hours 39 Min.
12Openul Ialomitei Editia a II-a - Urziceni Sah Clasic U2200 4 Hours 55 Min.
13Napocensis editia 32 sah rapid 6 Hours 28 Min.
14Weekend Sahist Bucurestean 29 la Rin Grand HOTEL**** 6 Hours 48 Min.
15Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open A general - Rapid 18 Hours 34 Min.
16Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open B - copii U10 - Rapid 18 Hours 37 Min.
17Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open C general - Blitz 18 Hours 45 Min.
18Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open D general - amatori 18 Hours 51 Min.
19Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 12 ani 19 Hours 35 Min.
20Cupa Localitatii Cordun Editia a V-a 19 Hours 38 Min.
21Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie 2020, OPEN 19 Hours 39 Min.
22Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 10 ani 19 Hours 53 Min.
23Cupa Satori Art Slobozia, 29 februarie - 1 martie, sub 8 ani 19 Hours 55 Min.
24ONSS sah Vrancea ed. 2020 - clasele I-VIII fete 21 Hours 30 Min.
25ONSS sah Vrancea ed. 2020 - clasele I-VIII baieti 21 Hours 30 Min.
26Mega Mall ChessCraft Arena - Etapa I - 2 februarie 2020 - U14, Rapid, FIDE 1 Days 2 Hours
27Cupa "Unirea Principatelor" - COPII U08 - Mangalia, 24.01.2020 1 Days 5 Hours
28Cupa "Luceafarul", ed. a II-a, sah rapid, U14, Sighetu-M. 1 Days 7 Hours
29Cupa "Luceafarul", ed. a II-a, sah rapid, U14, nelegitimati, Sighetu-M. 1 Days 7 Hours
30ONSS - Faza Judeţeană - Băieţi Gimnaziu Mureş 1 Days 16 Hours
31ONSS - Faza Judeţeană - Fete Gimnaziu Mureş 1 Days 16 Hours
32ONSS Fete+ Băieţi Liceu Mureş 1 Days 16 Hours
33One chess challenge - editia a III-a Sah Rapid FIDE : vis-a-vis de Guvern 1 Days 20 Hours
34Memorialul Cristina Foisor, Super8 - Armaghedon Editia a III-a, 19.01.2020, Timisoara 1 Days 21 Hours
35Memorialul CRISTINA FOISOR - Turneu BLITZ Editia a III-a 17-19.01.2020 1 Days 23 Hours
36ONSS sah Vrancea ed. 2020 - clasele IX-XII baieti 2 Days
37Cupa CSU Ploiesti - editia a XLIIa - 18-19 ian 2020 2 Days
38Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa I - 19 ianuarie 2020, Sah rapid - U11 2 Days 2 Hours
39Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa I - 19 ianuarie 2020, Sah rapid - U08 2 Days 2 Hours
40ONSS - Vaslui - Etapa Judeteana, CLS. 1 - 8 Baieti Open 2 Days 2 Hours
41ONSS - Vaslui - Etapa Judeteana, CLS. 1 - 8 Fete Open 2 Days 2 Hours
42ONSS Liceu Baieti jud. Vaslui 2 Days 2 Hours
43ONSS Liceu Fete jud. Vaslui 2 Days 3 Hours
44Memorialul CRISTINA FOISOR - Turneu RAPID Editia a III-a 17-19.01.2020 2 Days 4 Hours
45ONSS sah Vrancea ed. 2020 - clasele IX-XII fete 2 Days 4 Hours
46ONSS Gimnaziu Baieti Valcea 2020 2 Days 6 Hours
47Blitzul de la ora cinci - editia a IX-a 2 Days 15 Hours
48Cupa Montana 2 Days 21 Hours
49Cupa Unirii editia a XII-a BUZAU 2 Days 22 Hours
50ONSS Liceu Baieti Valcea 2020 3 Days