Tournament selection

Sort according to

Federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.TournamentLast update
1Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 11 Minutes
2VI Memorijal Djordje Konjevic 1 Days 17 Hours
3Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 8 Days 15 Hours
428 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 11 Days 22 Hours
5Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 15 Days 15 Hours
6Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 18 Days 20 Hours
7Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 18 Days 22 Hours
8Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 23 Days 18 Hours
9Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 28 Days
10Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 28 Days
11Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 28 Days
12Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 28 Days
13Pionirska liga 2019 32 Days 22 Hours
14Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 37 Days 18 Hours
15Podgorica Kup 2019 - eliminacije 39 Days 3 Hours
16Podgorica Kup 2019 40 Days 18 Hours
177. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 40 Days 21 Hours
187. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 40 Days 21 Hours
197. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 40 Days 21 Hours
207. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 40 Days 21 Hours
217. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 40 Days 21 Hours
227. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 40 Days 21 Hours
237. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 40 Days 21 Hours
247. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 40 Days 21 Hours
257. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 40 Days 21 Hours
267. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 40 Days 21 Hours
277. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 40 Days 21 Hours
287. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 40 Days 21 Hours
297. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 41 Days 1 Hours
30Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 46 Days 23 Hours
311st Montenegro League 2019 47 Days
327. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 48 Days 2 Hours
3310. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 48 Days 2 Hours
3410. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 48 Days 2 Hours
35European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
36European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
37European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
38European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
39European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
40European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 48 Days 2 Hours
4135th European Club Cup 58 Days 6 Hours
4224th European Women Club Cup 58 Days 6 Hours
43Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 69 Days
44Matirajmo otpad grupa 2 ,,Robert Fiser,, Bar 2019 - 2006,2007,2008. god 69 Days
45Matirajmo otpad, grupa 3 ,,Anatolij Karpov,, Bar 2019 - 2009 i 2010 god 69 Days
46Matirajmo otpad, grupa 4 ,,Gari Kasparov,, Bar 2019 - 2011 i mladji god 69 Days
47Memorijalni novembarski brzopotezni turnir - Tivat 2019 75 Days 2 Hours
48Third Saturday Djenovici MNE GM X - 2019 81 Days 23 Hours
49Third Saturday Djenovici MNE IM X -2019 82 Days 1 Hours
50Druga crnogorska liga 2019 88 Days 23 Hours