Tournament selection

Sort according to

Federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.TournamentLast update
1II Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 2 Days 12 Hours
2VI Memorijal Djordje Konjevic 8 Days 10 Hours
3I Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 9 Days 11 Hours
4Matirajmo otpad-Kapablanka 15 Days 16 Hours
5Matirajmo otpad- Štajnic 15 Days 16 Hours
6Matirajmo otpad-Lasker 15 Days 16 Hours
7Rapid turnir "Zeta 03-2020" 15 Days 22 Hours
8SK Budućnost 960 Rapid 16 Days 10 Hours
9Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 30 Days 4 Hours
10Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 47 Days 1 Hours
1128 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 50 Days 8 Hours
12Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 54 Days 1 Hours
13Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 57 Days 6 Hours
14Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 57 Days 8 Hours
15Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 62 Days 5 Hours
16Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 66 Days 10 Hours
17Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 66 Days 10 Hours
18Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 66 Days 10 Hours
19Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 66 Days 10 Hours
20Pionirska liga 2019 71 Days 8 Hours
21Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 76 Days 4 Hours
22Podgorica Kup 2019 - eliminacije 77 Days 13 Hours
23Podgorica Kup 2019 79 Days 4 Hours
247. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 79 Days 8 Hours
257. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 79 Days 8 Hours
267. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 79 Days 8 Hours
277. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 79 Days 8 Hours
287. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 79 Days 8 Hours
297. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 79 Days 8 Hours
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 79 Days 8 Hours
317. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 79 Days 8 Hours
327. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 79 Days 8 Hours
337. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 79 Days 8 Hours
347. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 79 Days 8 Hours
357. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 79 Days 8 Hours
367. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 79 Days 11 Hours
37Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 85 Days 9 Hours
381st Montenegro League 2019 85 Days 10 Hours
397. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 86 Days 13 Hours
4010. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 86 Days 13 Hours
4110. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 86 Days 13 Hours
42European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
43European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
44European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
45European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
46European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
47European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 86 Days 13 Hours
4835th European Club Cup 96 Days 17 Hours
4924th European Women Club Cup 96 Days 17 Hours
50Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 107 Days 10 Hours