Tournament selection

Sort according to

Federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.TournamentLast update
1Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 13.-15.03.2020. 19 Minutes
2Riga Summer Chess Festival 2020 3 Hours 18 Min.
3Riga Summer Chess Festival blitz 2020 3 Hours 19 Min.
4Riga Open Rapid Chess -2020 I stage 22.02.2020. 3 Hours 20 Min.
5III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 3 Hours 21 Min.
6 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 3 Hours 21 Min.
7Dobeles sveču šaha turnīrs 2020. 3 Hours 48 Min.
8Tukums District Open Rapid Chess Championship 2020 1st stage 4 Hours 36 Min.
9III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 4 Hours 54 Min.
10GM A.Gipslis memorial -2020 7 Hours 4 Min.
11Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-08 7 Hours 54 Min.
12Rezekne Open Individual Chess Championship 2020 18 Hours 42 Min.
13XI Rudaga-Kaissa 2020 winter C-II 08.-09.02.2020 21 Hours 3 Min.
14XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B-I.(3.sp.kl.) 08.-09.02.2020 21 Hours 4 Min.
15Kurzemes skolēnu sporta spēles (5.-9.kl.) 21 Hours 7 Min.
16Kurzemes skolēnu sporta spēles (1.-4.kl.) 21 Hours 7 Min.
171 Junior Cup Rapid-I-2020 25.-26.01.20., 30'+30" 1 Days
181 Junior Cup Rapid-II-2020 25.-26.01.20., 30'+30" 1 Days
19Klasifikācijas turnīrs iesācējiem 25.01. - 26.01.2020. (RŠS) 1 Days 4 Hours
20XIV Riga Rapid Chess Thursday 30.01.2020. 1 Days 5 Hours
21Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-10 1 Days 5 Hours
22Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-12 1 Days 5 Hours
23Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-14 1 Days 5 Hours
24Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-16 1 Days 5 Hours
25Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-18 1 Days 5 Hours
26Victory Pub Chess Blitz -2020 18.02.2020. 1 Days 6 Hours
27Riga Weekend Tournament in Classical Chess-2020 Stage1 1 Days 6 Hours
28Rapid with Alexei Shirov& Jantarnij bereg 25-26.02.2020. 1 Days 6 Hours
29Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 2 stage 1 Days 6 Hours
30Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, A 2 Days 3 Hours
31Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 2 Days 3 Hours
32Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 2 Days 3 Hours
33Pieriga region chess championship 2020 2 Days 3 Hours
34Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 1.posms 2 Days 4 Hours
3548th Ceribu kauss - Semifinal 2020 15.02.-16.02.2020. 2 Days 19 Hours
36Klasifikācijas turnīrs iesācējiem 29.02. - 01.03.2020. (RŠS) 3 Days 20 Hours
37Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm 21.02. - 23.02.2020. (RŠS) 3 Days 20 Hours
38Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm 08.02. - 09.02.2020. (RŠS) 3 Days 20 Hours
39Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 01.02. - 02.02.2020. (RŠS) 3 Days 20 Hours
40XIII Riga Rapid Chess Thursday 23.01.2020. 3 Days 21 Hours
41Emila Jūlija Melngaiļa piemiņas turnīrs šahā 4 Days 2 Hours
42XI Rudaga-Kaissa 2020 winter Dice Chess 08.02.2020 5 Days 6 Hours
43XI Rudaga-Kaissa 2020 winter E.(pirmsk) 08.-09.02.2020 5 Days 7 Hours
44XI Rudaga-Kaissa 2020 winter D.(iesac) 08.-09.02.2020 5 Days 7 Hours
45XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B-II.(4.sp.kl.) 08.-09.02.2020 5 Days 7 Hours
46XI Rudaga-Kaissa 2020 winter Blitz 07.02.2020 5 Days 7 Hours
47XI Rudaga-Kaissa 2020 winter C-I 08.-09.02.2020 5 Days 8 Hours
48XI Rudaga-Kaissa 2020 winter A 08.-09.02.2020 5 Days 8 Hours
49XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B amateurs to 1600 08.-09.02.2020 5 Days 8 Hours
50Treniņu turnīrs RKG 01.12.-20.12.2019 7 Days