Tournament selection

Sort according to

Federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.TournamentLast update
1Veszprém Megyei Felnőtt Csapatbajnokság 2019/2020 évre 3 Hours 46 Min.
2Csongrád megyei Alsós Lányok Diákolimpia 2019–2020 3 Hours 56 Min.
3Csongrád megyei Középiskolás Fiúk Diákolimpia 2019–2020 4 Hours 9 Min.
4Budapest Rigochess Int. Festival FM 4 Hours 20 Min.
5Csongrád megyei Alsós Fiúk Diákolimpia 2019–2020 4 Hours 25 Min.
6Csongrád megyei Felsős Fiúk Diákolimpia 2019–2020 4 Hours 39 Min.
7LXXV. Szimultán Kupa A-csoport 6 Hours 20 Min.
8LXXV. Szimultán Kupa Pannonia Prima GPX 9. versenye 6 Hours 22 Min.
9PMCSB2020 9 Hours 1 Min.
10Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 9 Hours 38 Min.
11Debreceni Körzeti Egyéni Sakk Diákolimpia U14 lány 2005-2006 16 Hours 4 Min.
12Chess in the City 2020 - VI. Tarcal Open 17 Hours 21 Min.
13B-A-Z-Megye Diák B-3 Fiu 17 Hours 22 Min.
14B-A-Z-Megye Diak B-3 Lany 17 Hours 22 Min.
15B-A-Z-Megye Dial B-4 Fiu 17 Hours 22 Min.
16B-A-Z-Megye Diak B-4 Lany 17 Hours 23 Min.
17B-A-Z-Megye Diak B-5 Fiu 17 Hours 23 Min.
18B-A-Z-Megye Diak B-5 Lany 17 Hours 23 Min.
19B-A-Z-Megye Diak B-6 Fiu 17 Hours 23 Min.
20B-A-Z-Megye Diak B-6 Lany 17 Hours 23 Min.
21Szabolcs-Szatmar-Bereg Regional Team Ch. 2019-2020 18 Hours 51 Min.
22Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2019-2020 19 Hours 59 Min.
23Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2019-2020 20 Hours 7 Min.
24Hóbagoly FIDE Rapid 2020. január 25. 20 Hours 38 Min.
25Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020 21 Hours 33 Min.
26Hajdú-Bihar megyei Csapatbajnokság 2019/2020 2. oszály 22 Hours 38 Min.
27GyMS Megyei I. osztályú Sakk Csapatbajnokság Chalupetzky Ferenc-csoport *** 2019/2020 23 Hours 22 Min.
28Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 1 Days
29HUN Team League Csongrad Region 2019–20 R 1-9 1 Days
30Budapest Team Ch. Szen J. Group 2019-2020 R 5 1 Days 1 Hours
31Budapest Team Ch. Bilek Istvan Group 2019-2020 R 5 1 Days 1 Hours
32Budapest Team Ch. Lilienthal A. Group 2019-2020 R 5 1 Days 1 Hours
33X. Fajsz Kupa 2020 felnott csoport 1 Days 1 Hours
34Team League Fejer Region 2nd Division 2019_2020 Round 2 1 Days 6 Hours
35GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F2 (2009-2010) 1 Days 7 Hours
36GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L1 ( -2011) 1 Days 7 Hours
37GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F1 ( -2011) 1 Days 7 Hours
38GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L2 (2009-2010) 1 Days 7 Hours
39GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-F3 (2007-2008) 1 Days 7 Hours
40GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-F3 (2007-2008) 1 Days 7 Hours
41GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L3 (2007-2008) 1 Days 7 Hours
42GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-L3 (2007-2008) 1 Days 7 Hours
43GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-F4 (2005-2006) 1 Days 7 Hours
44GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L4 (2005-2006) 1 Days 7 Hours
45GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-F6 (2000-2002) 1 Days 7 Hours
46GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-L6 (2000-2002) 1 Days 7 Hours
47GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L6 (2000-2002) 1 Days 7 Hours
48GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L5 (2003-2004) 1 Days 7 Hours
49GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-L5 (2003-2004) 1 Days 7 Hours
50GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-F6 (2000-2002) 1 Days 7 Hours