Tournament selection

Sort according to

Federation: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TournamentLast update
17th OPEN AGRIAS 5 Minutes
22ο Δημοτικό Λευκίμμης 18 Minutes
32020 Team Championship of ESSTH-CHALK - A Local 10 Hours 20 Min.
4OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β' ΟΜΙΛΟΣ 11 Hours 16 Min.
5OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α' ΟΜΙΛΟΣ 11 Hours 19 Min.
6ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 11 Hours 19 Min.
72020 Team Championship of ESSTH-CHALK - B Local 11 Hours 42 Min.
8ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 11 Hours 52 Min.
92020 Team Championship of ESSTH-CHALK - POA 12 Hours 34 Min.
104th Pool Tournament of SKA.KI.TRIKALON 12 Hours 40 Min.
111ο Τουρνουά για σκακιστές - σκακίστριες με ΕΛΟ 1100-1600 12 Hours 53 Min.
12Team Championship of ESSAMTH POA 2020 13 Hours 48 Min.
13Team Championship of ESSAMTH Local East 2020 13 Hours 48 Min.
14Team Championship of ESSAMTH Local West 2020 13 Hours 48 Min.
151o RAPID ΕΝΗΛΙΚΩΝ ECALI CLUB 15 Hours
1630ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 26/01 ΣΤΙΣ 17:30 A Group 15 Hours 20 Min.
174ο GRAND PRIX ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α' ΟΜΙΛΟΣ 15 Hours 22 Min.
189ο Νεανικό Open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ κάτω των 16 σε εξέλιξη_7 Κυριακές_ 17.00 Με διεθνή αξιολόγηση (FIDE)_1+30'+30'' 15 Hours 22 Min.
19ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 15 Hours 25 Min.
2030ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 26/01 ΣΤΙΣ 17:30 B Group 15 Hours 29 Min.
21ΣΑΣ Κορωπίου Sunday's Chain Rapid 2020 15 Hours 33 Min.
22ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 15 Hours 34 Min.
23ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ 15 Hours 49 Min.
24ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ <14 2020 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16 Hours 1 Min.
25ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ <12 2020 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16 Hours 2 Min.
26ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ <10 2020 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16 Hours 3 Min.
27ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ <16 2020 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 16 Hours 3 Min.
28ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 16 Hours 13 Min.
2940ο ΠΑΙΔΙΚΟ RAPID ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 16 Hours 25 Min.
30ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2020 U16 16 Hours 31 Min.
31ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2020 16 Hours 34 Min.
322ο ΝΕΑΝΙΚΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΓΣΦ 2019-20 Α γκρουπ 16 Hours 39 Min.
332ο Χειμερινό Μαθητικό Rapid 7 γύρων - Σκακιστική Σχολή Γαλανός - Κυριακή 2 Φεβρουαρίου στις 16.00 + Κοπή Πίτας 19.30 - Δηλώσεις εώς 1 Φεβ. 17.00 16 Hours 46 Min.
34ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 17 Hours 17 Min.
35ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 17 Hours 30 Min.
36ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 17 Hours 53 Min.
37ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 17 Hours 54 Min.
38ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΠΕΝ -8 17 Hours 54 Min.
39ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -8 17 Hours 57 Min.
40Rapid {26/01} - ATHENS CHESS CLUB - ΠΑΡΑΒΟΛΟ 10Ε - ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ: Ε 18 Hours 16 Min.
41ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2020 U14 18 Hours 24 Min.
42ΤΟΠΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2020 18 Hours 24 Min.
432ο ΝΕΑΝΙΚΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΓΣΦ 2019-20 Β γκρουπ 18 Hours 33 Min.
44ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2020 U12 18 Hours 42 Min.
45ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2020 U08 U10 18 Hours 44 Min.
461ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ RAPID ΕΝΩΣΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 26/1/2020 20 Hours 43 Min.
4730ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 26/01 ΣΤΙΣ 17:30 21 Hours 30 Min.
48ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020 21 Hours 37 Min.
496th International Open 'Vardaris' all groups 22 Hours 53 Min.
5013th Amateur's International Tournament Triandrias CC - A 23 Hours 25 Min.