Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO School B-13 Ch 2020 28 Minutes
2GEO School B-9 Ch 2020 40 Minutes
3GEO School G-9 Ch 2020 1 Hours 3 Min.
4GEO School G-13 Ch 2020 2 Hours 25 Min.
5GEO School G-7 Ch 2020 2 Hours 28 Min.
6GEO School B-7 Ch 2020 2 Hours 34 Min.
7GEO School B-11 Ch 2020 23 Hours 49 Min.
8GEO School G-11 Ch 2020 1 Days
9Tbilisi Sunday (Blitz-02) 2020 2 Days 1 Hours
10III 2 Days 4 Hours
11საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2 Days 5 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2 Days 5 Hours
13IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Days 5 Hours
14V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Days 5 Hours
15batumi2019 3 Days 16 Hours
16Abastumani open 7 Days 23 Hours
17Tbilisi Sunday (Blitz-01) 2020 9 Days 1 Hours
18იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 Days 1 Hours
19იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე გოგონათა შორის 9 Days 2 Hours
20იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე გოგონათა შორის 9 Days 2 Hours
21იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 Days 2 Hours
22იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 Days 3 Hours
23საკვალიფიკაციო შეჯიბრი IV თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 9 Days 4 Hours
24იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 Days 4 Hours
25იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. ჭაბუკთა შორის 9 Days 4 Hours
26იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 9 Days 7 Hours
27იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 9 Days 7 Hours
28იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. გოგონთა შორის 11 Days 2 Hours
29იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე გოგონათა შორის 13 Days
30იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე გოგონათა შორის 13 Days
31იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 6 წლამდე უთანრიგო მოჭადრაკეთა შორის 13 Days 1 Hours
32Tbilisi Cup 2019 22 Days 3 Hours
33ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 8, 10, 12 წლამდე 22 Days 5 Hours
34ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 7 წლამდე 22 Days 5 Hours
35Parviz Chachibaia Memorial - 2019 Blitz 22 Days 22 Hours
36GEO Cup (Rapid) 2019 23 Days
37Imereti Open(blitz) - 2019 23 Days 1 Hours
38საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2019 (ფოთი) ღია ტურნირი 23 Days 1 Hours
39საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 1 Hours
40საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 1 Hours
41საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 23 Days 2 Hours
42III - IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 23 Days 5 Hours
43საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 23 Days 5 Hours
44საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 23 Days 5 Hours
45V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 23 Days 6 Hours
46რეიტინგ-ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში ''Imereti 2019'' - 8 წლამდე გოგონათა შორის 23 Days 21 Hours
47რეიტინგ-ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში ''Imereti 2019'' - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Days 22 Hours
48Zugdidi Blitz - Winter Season 2019 23 Days 22 Hours
49Zugdidi Rapid - Winter Season 23 Days 22 Hours
50Imereti Open(rapid) - 2019 23 Days 23 Hours