Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1Testiturnaus4 26..1.2020 1 Days 1 Hours
2Käpylän mestaruus 2019 7 Days 5 Hours
3Oulun avoin mestaruusturnaus 8 Days
4Porvoon Shakkikerho, kuukausipikapeli 9 Days 3 Hours
5Testiturnaus3 18.1.2020 9 Days 8 Hours
6testiturnaus2 10 Days 5 Hours
710-1-2020 15+15 min 10 Days 5 Hours
8Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, EK ja 1. luokka 11 Days 3 Hours
9Koe 15.1.2020 15 + 15 12 Days 5 Hours
10Pitkän pelin turnaus 1,5+1,5 15 Days 21 Hours
11KäpSK:n tammikuun 2020 blixt 17 Days 19 Hours
12Helsingin mestaruus 2020, M-ryhmä 21 Days 23 Hours
13Helsingin mestaruus 2020, A-ryhmä 22 Days
14Etelä-Pohjanmaan shakkipiirin mestaruusturnaus 4.-5.1.2020 22 Days
15Helsingin mestaruus 2020, B-ryhmä 22 Days
16Helsingin mestaruus 2020, S65-ryhmä 22 Days 1 Hours
17HSL Rapid 1/2020 22 Days 22 Hours
18Kunkkujahti 2019 27 Days 23 Hours
19ESK Pikkujouluturnaus 2019 37 Days 19 Hours
20Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 7-9-luokka 43 Days
21Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 5-6-luokka 43 Days
22Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 4-luokka 43 Days
23Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 3-luokka 43 Days
24Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 2-luokka 43 Days
25Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 1-luokka 43 Days
26Tammer-Shakin perinteinen kinkkuturnaus 2019 43 Days
27Työväentalosarja / Turku 43 Days 22 Hours
28Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 5.osakilpailu) 49 Days 22 Hours
29Vaasan itsenäisyysviikonlopun turnaus 2019 49 Days 23 Hours
30Pikashakin Helsingin mestaruus 2019 52 Days
31Jyväskylän nopean shakin ELO-turnaus 56 Days 21 Hours
32TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 B-ryhmä 56 Days 22 Hours
33TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 A-ryhmä 56 Days 22 Hours
34Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 6. luokka ja yläkoulu 56 Days 23 Hours
35Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 5. luokka 56 Days 23 Hours
36Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 4. luokka 56 Days 23 Hours
37Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 3. luokka 56 Days 23 Hours
38Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 2. luokka 56 Days 23 Hours
39Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 1-3 luokat 57 Days 19 Hours
40Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, yk ja lukiot 58 Days
41Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 4-6 luokat 58 Days
42MatSKin pikapeliturnaus 26.11.2019 61 Days 20 Hours
43Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 4 lk tytöt 62 Days 20 Hours
44Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 2lk 62 Days 20 Hours
45Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5 lk tytöt 62 Days 20 Hours
46Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 3lk 62 Days 20 Hours
47Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 9-lukio 62 Days 20 Hours
48Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 7-8lk 62 Days 20 Hours
49Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 6lk 62 Days 20 Hours
50Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5lk 62 Days 20 Hours