Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (EST)

Flag EST
No.TournamentLast update
1MK Vektor lahtine välkmale A 21 Hours 57 Min.
236. Eesti omavalitsuste talimängud males 1 Days 1 Hours
3MK Vektor lahtine kiirmale B 1 Days 18 Hours
4MK Vektor lahtine kiirmale A 1 Days 18 Hours
5Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 3 Days 12 Hours
6Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 3 Days 12 Hours
7Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp) 5 Days 1 Hours
8Kose Valla 2020 malemeistrivõistlused (kiirmale) 8 Days 21 Hours
9Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp A-turniir 14 Days 13 Hours
10Noorte lahtine voistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp B-turniir 14 Days 14 Hours
11Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 15 Days 1 Hours
12Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 17 Days 14 Hours
13Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U18 25 Days 17 Hours
14Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U12 25 Days 17 Hours
15Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 25 Days 17 Hours
16Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G18 25 Days 17 Hours
17Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ 25 Days 19 Hours
18Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 30 Days 18 Hours
19Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp) 33 Days 13 Hours
20Tartu Kivilinna Kooli MV 2020 33 Days 14 Hours
21Ratsu karikas II 3.-8.klass 37 Days 16 Hours
22Ratsu Karikas II 1.-2. klass 37 Days 16 Hours
23Ratsu Karikas II Tüdrukud 37 Days 16 Hours
24Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 38 Days 15 Hours
25XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 40 Days 22 Hours
26XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 40 Days 22 Hours
27Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 49 Days 19 Hours
28Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 49 Days 19 Hours
29Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 56 Days 4 Hours
30Tartu MV 2019 56 Days 19 Hours
31TARTU JÕULUTURNIIR 2019 63 Days 14 Hours
32Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 66 Days 15 Hours
33Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 68 Days 14 Hours
34LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 71 Days 20 Hours
35LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 71 Days 20 Hours
36Sügisturniir4 72 Days 15 Hours
37Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 73 Days 14 Hours
38European Individual Blitz Chess Championship 2019 78 Days 16 Hours
39European Individual Rapid Chess Championship 2019 79 Days 15 Hours
40European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 82 Days 13 Hours
41European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 82 Days 13 Hours
42European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 82 Days 20 Hours
43European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 82 Days 20 Hours
44European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 82 Days 20 Hours
45European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 82 Days 20 Hours
46European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Open 82 Days 20 Hours
47European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Open 82 Days 20 Hours
48European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Open 83 Days 12 Hours
49European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 83 Days 12 Hours
50European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 83 Days 12 Hours