Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 21 50 Minutes
2ŠSPK KP v rapid sachu - Amper4 - starší 10 Hours 34 Min.
3ŠSPK KP v rapid sachu - Amper4 - mladší 10 Hours 34 Min.
4Oddílový přebor orel Opava 11 Hours
5Oddílový přebor NOVA Kladno - 2019/2020 11 Hours 6 Min.
6Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 12 12 Hours 4 Min.
7MARIENBAD OPEN 2020 - B1 - IM 12 Hours 19 Min.
8MARIENBAD OPEN 2020 - B2 - IM 12 Hours 32 Min.
9MARIENBAD OPEN 2020 - C - FIDE open 12 Hours 39 Min.
10Městský přebor Ostrava - Finále B 12 Hours 41 Min.
11Městský přebor Ostrava - Finále A 12 Hours 46 Min.
12MARIENBAD OPEN 2020 - A - GM 12 Hours 46 Min.
13Velká cena manželů Suchoradských 2020 - Mladší 12 Hours 46 Min.
14Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2019-20 13 Hours 1 Min.
15MARIENBAD OPEN 2020 - D - Open Seniors Tournament 50+ 13 Hours 3 Min.
16Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 33 13 Hours 14 Min.
171. čtvrteční turnaj VŠTE 14 Hours 9 Min.
18Přebor Prahy 2019-2020 - Přeborová skupina 14 Hours 14 Min.
19Memoriál Tomáše Baštince C národní OPEN 15 Hours 51 Min.
20Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj 15 Hours 52 Min.
2112. ročník turnaje rodinných dvojic Pravonín 29. 2. 2020 16 Hours 17 Min.
22ŠSPK_Okresní přebor škol - Plzeň-sever 16 Hours 28 Min.
23Olympiada deti a mladeze 2020 - druzstva 18 Hours 19 Min.
249. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2020 18 Hours 27 Min.
25Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 18 Hours 38 Min.
26Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 18 Hours 46 Min.
27Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 31 19 Hours 51 Min.
28Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 32 21 Hours
29Obvodní kolo v šachu Praha 6 - II. stupeň 21 Hours 49 Min.
30MČR družstev mládeže - finále "B" 2019/20 web 22 Hours 2 Min.
31MČR družstev mládeže - finále "A" 2019/20 web 22 Hours 2 Min.
32Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 34 22 Hours 50 Min.
33Pololetní turnaj mládeže DDM Varnsdorf 2020 23 Hours 34 Min.
34KSŹD KHŚS 2020 - VÝCHOD 23 Hours 52 Min.
357. ročník turnaje mládeže "Slezská brána" 1 Days
36Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2020 skupina B 1 Days 1 Hours
37Velká cena manželů Suchoradských 2020 - Starší 1 Days 9 Hours
38Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020 Turnaj jednotlivců hraný systémem každý s každým 1 Days 9 Hours
39Městský přebor 2019/2020 1 Days 10 Hours
40Lázeňský pohár 2019 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 1 Days 10 Hours
4115. ročník šachového turnaje - Tereos TTD a.s. - Dobrovice 1 Days 11 Hours
42World Senior Team Championship 2020 Category O65+ 1 Days 12 Hours
43World Senior Team Championship 2020 Category O50+ 1 Days 12 Hours
44Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2020 skupina A 1 Days 12 Hours
45Základní turnaj 2019/2020 1 Days 12 Hours
46Základní kolo krajského přeboru mládeže SŠS "C" 1 Days 13 Hours
47Otevřený lednový turnaj v rapid šachu 1 Days 14 Hours
48Krajský přebor škol PDŠS 2020 6.-9. třída 1 Days 15 Hours
49Krajský přebor škol PDŠS 2020 1.-5. třída 1 Days 15 Hours
501.liga mládeže B 2019/20 1 Days 15 Hours