Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.TournamentLast update
1Gospodar siječnja 2020. 1 Hours 23 Min.
2 27 obljetnica "VRA Maslenica" 2020.(Rapid) dr. Vlatka Mačeka 55.ŠKI Hvidra-Brod 1 Hours 42 Min.
3Podrška 16. Međunarod.rješavačkom natjecanju, Laginjina 11, subota 25.1. u 17:50 1 Hours 42 Min.
4VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 12 GODINA 11 Hours 4 Min.
5VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 16 GODINA 11 Hours 5 Min.
6VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ SENIORSKI TURNIR 11 Hours 6 Min.
7Prvenstvo Županije Splitsko - dalmatatinske u šahu za 2020 godinu 11 Hours 10 Min.
8II. Vodnjanski pojedinačni kadetski turnir do 16 godina "Dan Sv. Blaža - Vodnjan 2020" 11 Hours 35 Min.
9II. Vodnjanski pojedinačni kadetski turnir do 12 godina "Dan Sv. Blaža - Vodnjan 2020" 11 Hours 35 Min.
10Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 04/13 (zima 2020) 11 Hours 52 Min.
11Mjesečni klupski turnir ŠK Straža - Siječanj 2020 12 Hours 49 Min.
122. Otvoreno ekipno prvenstvo Primorsko-goranske županije = mlađi kadeti 13 Hours 1 Min.
13"Projekt Artemida" - pozivni turnir juniorki i kadetkinja 15 Hours 40 Min.
14I. NAŠICE OPEN_otvoreno prvenstvo OBŽ u ubrzanom šahu 20 Hours 58 Min.
15PRVI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR MEMORIJAL "FRANJO ZEČEVIĆ" 2020. 21 Hours 40 Min.
1612. International Tournament Dubrovnik Open 2020 (Rapid) 1 Days 10 Hours
17PRVENSTVO ŠK "GORAN" BIBINJE ZA 2020. GODINU - SENIORI 1 Days 10 Hours
18ZŠS Brzopotezni turnir 3. - 2020. 2 Days 11 Hours
19Infobip Sparks Chess School I 2 Days 15 Hours
20POJEDINAČNO BRZOPOTEZNO ŠAHOVSKO PRVENSTVO VSŽ ZA 2020. GODINU 2 Days 18 Hours
21ZATVORENO POJEDINAČNO SENIORSKO ŠAHOVSKO PRVENSTVO VSŽ ZA 2020. GODINU 2 Days 21 Hours
2213. ŠAHOVSKI KUP VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE 2 Days 22 Hours
23Otvoreno prvenstvo ŠK.Uljanik za 2020 godinu 3 Days 10 Hours
24VI. BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR "VINSKA MUŠICA" 3 Days 11 Hours
2510. open Krapina 4 Days 13 Hours
26Brzopotezni turnir Lav 1/2020 5 Days 12 Hours
27I. brzopotezni turnir povodom VRA Maslenica - ŠK Goran Bibinje 5 Days 13 Hours
28Božićni turnir 2019 5 Days 17 Hours
29MJESECNI KADETSKI I JUNIORSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za siječanj 2020 - A turnir 5 Days 18 Hours
301. ŠAHOVSKI VULIMAN 2020. 5 Days 18 Hours
31Memorijalni turnir "Sredanović - Gakić - Petrović" - 2020. 5 Days 19 Hours
32MJESECNI KADETSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za siječanj 2020 - B turnir 5 Days 19 Hours
33Finale ekipnog prvenstva u šahu za učenike osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 5 Days 19 Hours
34Finale ekipnog prvenstva u šahu za učenice osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 5 Days 19 Hours
35CUGER 18.01.2020 5 Days 23 Hours
36HRVOJE MESSING MT - Dobar zrak 2020, ZG, Preradovićeva 29, petak 17.1. od 17:50h 6 Days 9 Hours
37Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 03/13 (zima 2020) 7 Days 11 Hours
38Pojedinačna kadetska i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Kadeti (U16), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 8 Days 8 Hours
39Pojedinačno kadetsko i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Juniori (U20), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 8 Days 8 Hours
40Pojedinačna kadetska i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Mlađi kadeti (U12), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 8 Days 8 Hours
41Zatvoreno prvenstvo Šahovskog kluba Vrustun 1252. za 2020. godinu 9 Days 9 Hours
42ZŠS Brzopotezni turnir 2 2020. 9 Days 11 Hours
43GARESNICA OPEN 2020. I. open turnir 9 Days 20 Hours
44Vinkovo 2020 11 Days 12 Hours
45VIII. Otvoreni pojedinačni rapid turnir Šk Vodnjan za kadete - B turnir 11 Days 15 Hours
46VIII. Otvoreni pojedinačni rapid turnir Šk Vodnjan za kadete - A turnir 11 Days 15 Hours
476. Božićni Cuger u Splitu - Otvoreno prvenstvo županije splitsko-dalmatinske u brzopoteznom šahu 11 Days 18 Hours
48Zatvoreno prvenstvo ŠK Picok Đurđevac 2020. - A turnir 11 Days 18 Hours
49Ivanečki vitezovi - seniori - 3. turnir 12 Days 12 Hours
50Zatvoreno prvenstvo ŠK Picok Đurđevac 2020. - B turnir 12 Days 17 Hours