Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2004-cü il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 27 - 31 yanvar 2020-ci il. 14 Minutes
2HİRŞDK: III dərəcə uğrunda "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 27 - 31 yanvar 2020-ci il. 14 Minutes
3HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək-2008-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 27 - 31 yanvar 2020-ci il. 14 Minutes
4HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək-2012-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 27 - 31 yanvar 2020-ci il. 14 Minutes
5HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək-2012-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 27 - 30 yanvar 2020-ci il. 14 Minutes
68 yaşadək oğlanlar arasında seçmə turniri. RŞK 21-25 yanvar 2020 saat 14.00 15 Minutes
7Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar / saat 11:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 23 Minutes
8Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar - / saat 11:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 24 Minutes
92020 AZE Chess Championship Preliminary Tournament 54 Minutes
10Chessland Şahmat Klubu-IV,III,II,I dərəcəlilər üçün turinir 5+3 26 yanvar 15:00 55 Minutes
11Grandmaster chess club Psixologiya Seminarı - Beynəlxalq Qrossmeyster Nicat Məmmədovla (055-525-00-68) 1 Hours 14 Min.
12Grandmaster Chess Club - 27 Yanvar- 04 Fevral / saat 15:00 Təsnifat turniri - I Dərəcə 1 Hours 14 Min.
13Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar / saat 11:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 1 Hours 16 Min.
1425 -31 yanvar 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında beynəlxalq şahmat festivalı - saat 10:00 1 Hours 21 Min.
1525 yanvar - 2 fevral 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında l dərəcə turniri - saat 10:00 1 Hours 23 Min.
16AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 13:00-DA 070 309 92 82 1 Hours 36 Min.
17AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 11:30-DA 070 309 92 82 1 Hours 45 Min.
18AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 10:00-DA 070 309 92 82 1 Hours 54 Min.
193 nömrəli RİOEUGİŞM-i ( Səbail filfialı) "Qış-2020 " şahmat təsnifat turniri sınaq (saat 10:00) 4 Hours
203 nömrəli RİOEUGİŞM-nin (Sebail filialı) "Qış-2020" IVdərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri (saat10:00) 4 Hours
213 nömrəli RİOEUGİŞM-nin ( Səbail filialı) "Qış-2020" III dərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri saat(12:00) 4 Hours
223 nömrəli RİOEUGİŞM-nin (Səbail filialı) "Qış-2020" II Dərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri ( saat 12:00) 4 Hours 1 Min.
23Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş açıq birinciliyi (1 derece) 2 fevral saat 11:00 6 Hours 47 Min.
24Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 4 dərəcə turniri 27 yanvar saat 10:00 6 Hours 49 Min.
25Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 3 dərəcə turniri 27 yanvar saat 11:00 6 Hours 49 Min.
26Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 2 dərəcə turniri 25 yanvar saat 14:00 6 Hours 50 Min.
27HƏFTƏSONU KLASSİK REYTİNQ YARIŞI 11-26 YANVAR 2020 (MÜKAFAT FONDU 1500 AZN) 070 309 92 82 1 Days 2 Hours
28Grandmaster chess club Beynəlxalq Qrossmeyster Nicat Məmmədovla seans (055-525-00-68) 20 Yanvar 15:00 1 Days 3 Hours
29Gənclər Gününə həsr olunmuş I dərəcə uğrunda yarış(25-30 yanvar)-Sumqayıt 1 Days 22 Hours
30Gənclər Gününə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda yarış (25-30 yanvar)-Sumqayıt 1 Days 22 Hours
31Gənclər Gününə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda yarış (25-30.01.20)-Sumqayıt 1 Days 22 Hours
32Gənclər Gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda yarış (25-30.01.20)-Sumqayıt 1 Days 22 Hours
33Mərkəzi şahmat klubunun reytinq rapid turniri 19yanvar(0505150590)Abdulov Orxan 1 Days 22 Hours
34Mərkəzi şahmat klubunun 2-4 derece rapid turniri 19yanvar(0505150590) 1 Days 22 Hours
35Grandmaster Chess Club - 19 Yanvar / saat 14:00 / Uşaqlara həsr olunmuş Rapid Turnir A qrupu 1 Days 23 Hours
36Şah Klub "BLİTZ" turnir (19.01.2019 saat 16:00 Bakı Gənclər Mərkəzi) 1 Days 23 Hours
37Grandmaster Chess Club - 19 Yanvar / saat 14:00 / Uşaqlara həsr olunmuş Rapid Turnir B qrupu 2 Days
38Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Tempo Turnir ( I-III dərəcəlilər ) - 19.01.2020, Saat 13:30 2 Days 1 Hours
39Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Blitz Turnir ( IV dərəcə və dərəcəsiz ) - 19.01.2020. Saat 12:00 2 Days 1 Hours
40HER BAZAR RAPID TURNIR-IDEA 2 Days 2 Hours
41GM Vugar Asadli, SEANS OYUN 19 YANVAR 12:00-DA, AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI 070 309 92 82 2 Days 15 Hours
42TEMPO 18-01-2020 RSK 2 Days 18 Hours
43HƏR ŞƏNBƏ TEMPO-TURNİR, SUMQAYIT-18.01.2020 2 Days 23 Hours
4420 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur A qrupu Gəncə 3 Days
4520 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur B qrupu Gəncə 3 Days
4620 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur C qrupu Gəncə 3 Days
47Naxçıvan şəhər Şahmat müəllimlərinin yarışı 3 Days 3 Hours
48Təhsil "RİM" Lənkəran şəhər UGİŞM-nin 20 yanvar şəhidlərinin 30 illiyinə həsr olunmuş rapid turniri 3 Days 4 Hours
49Grandmaster Chess Club - 18 Yanvar / saat 14:00 / Saturday Blitz 3 Days 5 Hours
50Ucar Qışı Blits Turnir.18.01.2020 3 Days 6 Hours