Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
175-th Armenian women's CH, TheHighest League 7 Hours 19 Min.
280th Armenian Ch. The Highest League 7 Hours 21 Min.
3A. Anastasyan memorial Armenian 2020 Ch. Rapid 1 Days
4Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 3 Days
5Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 3 Days
6Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 3 Days
7A.Margaryan 10th Memorial - RR 4 Days 3 Hours
8A.Margaryan 10th Memorial- A1 U18 4 Days 22 Hours
9A.Margaryan 10th Memorial- A2 U14 4 Days 22 Hours
10Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա4 Մ 10 պատանիներ 5 Days 2 Hours
11Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Բ Մ 12 աղջիկներ 5 Days 2 Hours
12Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա3 Մ 12 պատանիներ 5 Days 3 Hours
13Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա5 Մ 8 պատանիներ 5 Days 4 Hours
14Հ.Հակոբյանի,Շ.Հակոբյանի,Գ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար2020թ, Մարտունի 8 Days 23 Hours
15Հակոբ, Շալիկո Հակոբյանների և Գագիկ Համբարձումյանի անվան հուշամրցաշար 2020թԾակքար 8 Days 23 Hours
16reg2teg 21 Days 14 Hours
171-ին կարգ Աջափնյակ 23 Days 3 Hours
18BLITZ "A" / 2101< 24 Days
19Էջմիածնի 10-14 տարեկանների բաց առաջնություն 24 Days 1 Hours
20ՆՀՏ - Ամանորյա արագ շախմատ եզրափակիչ 24 Days 3 Hours
21Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 24 Days 3 Hours
22BLITZ "B" / < 2100 24 Days 4 Hours
23Տղաների Հայաստանի Շաշկու Առաջնություն 24 Days 4 Hours
24ՇԱԽՄԱՏԻ ԹԻՄԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ-2019 24 Days 22 Hours
252-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 24 Days 23 Hours
26Հայաստանի Աղջիկների Շաշկու առաջնություն 25 Days
273-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար 25 Days 2 Hours
28Ամանօրյա արագ շախմատի մրցաշար-Արմավիր 25 Days 2 Hours
294-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 25 Days 4 Hours
30Chess Academy Cup 2019 26 Days
31Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ 26 Days 1 Hours
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 26 Days 4 Hours
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 26 Days 4 Hours
34T. Petrosyan Chess House Ch. Final 26 Days 21 Hours
35"Winter-2019" 26 Days 22 Hours
36I կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 26 Days 23 Hours
374-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 26 Days 23 Hours
38Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 27 Days
39Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 27 Days
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:30) 27 Days
41Ամանորյա Փառատոն 2008-2009թթ. 27 Days 2 Hours
42Ամանորյա Փառատոն 2010-2011թթ. 27 Days 3 Hours
43Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 27 Days 4 Hours
44Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 27 Days 4 Hours
45ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 27 Days 4 Hours
46Ամանորյա Փառատոն 2012թ. և փոքր 27 Days 4 Hours
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (աղջիկներ) ք. Հրազդան 27 Days 5 Hours
48Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 28 Days 1 Hours
49Ամանորյա Փառատոն 2007թ. և մեծ 28 Days 2 Hours
50Նորք Մարաշի Շախմատի Մարզադպրոցի 4 րդ կարգի որակավորման մրցաշար 28 Days 2 Hours