chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 400,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 UNDER 14 - GIRLS MAS
0 Dəqiqə
2KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 UNDER 18 - GIRLS MAS
1 Dəqiqə
3Kerman Fajr Cup IRI
1 Dəqiqə
418th Caspian Cup International Chess Festival (Group B) IRI
1 Dəqiqə
53. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 14, PdŠS - Mistrovice CZE
2 Dəqiqə
6RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 26.01.2020. GODINE- START 9,30 CASOVA SRB
2 Dəqiqə
73rd Farhikhtegan Rapid Cup (S-50) IRI
2 Dəqiqə
8KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 UNDER 16 - BOYS MAS
3 Dəqiqə
93. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 16, PdŠS - Mistrovice CZE
3 Dəqiqə
10KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 UNDER 16 - GIRLS MAS
3 Dəqiqə
11Cupa 24 ianuarie - Galati U12 ROU
3 Dəqiqə
12KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 UNDER 14 - BOYS MAS
5 Dəqiqə
13Mira-Bhayandar Chess & Sports Association U-8 Chess Tournament_9th_February Jatin Goyal_Phone_8619502829 IND
5 Dəqiqə
1410Th Khanzad Blitz Chess Championship IRQ
5 Dəqiqə
15Cupa 24 ianuarie - Galati ROU
6 Dəqiqə
164th Holi Cup Lakecity Open FIDE Chess Tmt 2020-Dt 26-30 March Prize 1101000/- -3 Prize More 1 Lac Rs*Circular at AICF*Early Bird Dis.Till 31 Jan20*9413045606* IND
6 Dəqiqə
17МУ-н аварга, ШАТРЫН СПОРТЫН МАСТЕР, МХО БАГШ Н.ТӨРБАТ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ЦОДГОР ХҮҮ -2020" ТЭМЦЭЭН 6-7 НАС ОХИД MGL
7 Dəqiqə
18Creativ-Taalim лично-командный 2401 rapid 2020 KGZ
8 Dəqiqə
19Kish Standard Seasonal tournament IRI
8 Dəqiqə
20Ramsar Fajr Standard Cup 1398 IRI
9 Dəqiqə
21Thane Mayor Cup 2020 Round 4 @ 1.50pm IND
10 Dəqiqə
22Fars Fajr Tournament 1398 (U1900) IRI
10 Dəqiqə
232. Otvoreno ekipno prvenstvo Primorsko-goranske županije = mlađi kadeti CRO
10 Dəqiqə
24Первенство шахматной школы Новочеркасска. А RUS
11 Dəqiqə
25Этап Кубка России по шахматам среди мальчиков до 11 лет в рамках фестиваля «Кубок Минина и Пожарского - 2020» RUS
15 Dəqiqə
26Ki-Ju-Scha 2020 in Uttendorf, Turnier 2 der Region Pongau/Pinzgau AUT
15 Dəqiqə
27Квалификационный турнир ДЮСШ г. Бишкек 2020 (начинающие) группа В мальчики KGZ
15 Dəqiqə
28Квалификационный турнир ДЮСШ г. Бишкек 2020 (начинающие) группа В девочки KGZ
15 Dəqiqə
296. Offene Pinzgauer Schnellschach-Meisterschaft 2020 AUT
16 Dəqiqə
30Квалификационный турнир ДЮСШ г. Бишкек 2020 (начинающие) группа А девочки KGZ
16 Dəqiqə
31Campionat de Mallorca sub-14 2020 (243084) ESP
16 Dəqiqə
32Квалификационный турнир ДЮСШ г. Бишкек 2020 (начинающие) группа А мальчики KGZ
17 Dəqiqə
33Campionat de Mallorca sub-10 2020 ESP
18 Dəqiqə
34Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open C general - Amatori ROU
18 Dəqiqə
35Campionat de Mallorca sub-08 2020 ESP
18 Dəqiqə
36Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open B copii U10 - Blitz ROU
19 Dəqiqə
378th weekend zanjan chess tournament 3 bahman 98 IRI
20 Dəqiqə
38Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open B general - Blitz ROU
20 Dəqiqə
39Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open A - copii U10 - Rapid ROU
21 Dəqiqə
40Champions Chess Academy Dahanu Rapid Chess Tournament 26th_January_2020_ Amol Golam_Phone_9158959951 IND
21 Dəqiqə
4113 th Malard Rapid Cup - 04 Bahman 1398 IRI
22 Dəqiqə
42Kejuaraan Catur Cepat G-30 Aras Tammauni Cup Senior Open Non-Master INA
22 Dəqiqə
43Cupa GRAND HOTEL TRAIAN editia I - Open A general - Rapid ROU
23 Dəqiqə
44Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 4.turnaj mená aj z 3.turnaja SVK
25 Dəqiqə
45kishomat IRI
25 Dəqiqə
462nd Jahanbin Rapid Cup 1398 IRI
27 Dəqiqə
47МУ-н аварга, ШАТРЫН СПОРТЫН МАСТЕР, МХО БАГШ Н.ТӨРБАТ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ЦОДГОР ХҮҮ -2020" ТЭМЦЭЭН 8-9 НАС ОХИД MGL
28 Dəqiqə
48МУ-н аварга, ШАТРЫН СПОРТЫН МАСТЕР, МХО БАГШ Н.ТӨРБАТ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ЦОДГОР ХҮҮ -2020" ТЭМЦЭЭН 10-11 НАС ОХИД MGL
28 Dəqiqə
49Городские лиги, зима. Лига "Разряд" RUS
28 Dəqiqə
50МУ-н аварга, ШАТРЫН СПОРТЫН МАСТЕР, МХО БАГШ Н.ТӨРБАТ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ЦОДГОР ХҮҮ -2020" ТЭМЦЭЭН 8-9 НАС ХӨВГҮҮД MGL
28 Dəqiqə